Ga naar hoofdinhoud

Webinar Communicatieforum CE markering

Woensdag 11 november a.s. van 13.00-17.00 uur vindt de jaarlijkse plenaire bijeenkomst van het Communicatieforum CE markering plaats.

Gezien de huidige omstandigheden in het kader van COVID-19 is het helaas niet mogelijk de bijeenkomst te houden in het mooie auditorium van het Ministerie van BZK. Dit jaar zal de bijeenkomst worden gehouden middels een webinar. Deelname is net als voorgaande jaren uiteraard kosteloos.

Het thema van de bijeenkomst is “Kwaliteitsborging en CE markering”. Hieronder het volledige programma:

7e PLENAIRE BIJEENKOMST 11 NOVEMBER 2020

Programma:

  • 14.00 uur – Opening en welkom door de voorzitter. Ir. Maarten van Hezik
  • 14.05 uur – De rol van kwaliteitsverklaringen en CE-markering onder de Wet kwaliteitsborging voor het bouwen. Prof. dr. Richard Neerhof, VU
  • 14.30 uur – De praktijk van kwaliteitsborging. Keimpe Stroop, kwaliteitsborger en directeur gBOU
  • 14.55 uur – Hoe kijkt de (hellend) dak-aannemer aan tegen de Wet Kwaliteitsborging? Will Verwer, voorzitter Stichting Dakmeester
  • 15.20 -15.30 uur – korte pauze
  • 15.30 uur – Herziening CPR. Ing. Eric Winnepenninckx, Wetenschappelijk en Technisch Centrum voor het Bouwbedrijf (WTCB), België
  • 15.55 uur – CPR-Nieuws uit Europa. drs. Dirk Breedveld, Ministerie BZK
  • 16.20 uur – Aansluitmatrices, de link tussen bouwregelgeving en CE-markering. Annemarie Mewe, NEN
  • 16.50 uur – Afsluiting Webinar door voorzitter Maarten van Hezik

Aanmelden kan via deze link: https://www.kwaliteitbouwproducten.nl/inschrijven-webinar-op-11-november-2020/

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

2 reacties op “Webinar Communicatieforum CE markering

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.