Ga naar hoofdinhoud

Brandwerend glas met hoek van 90°

In het Ontmoetingsgebouw van de Achmea Campus in Apeldoorn heeft vlakglasproducent AGC voor het eerst brandwerend glas met een hoek van 90° geplaatst. Omdat de vergaderruimten waar het glas geplaatst moest worden aan een beschermde vluchtroute liggen, was het gebruik van brandwerend glas een vereiste.

AGC koos voor Pyrobel VisionLine 16 EI 30 omdat dit glas geplaatst kan worden zonder stijlen. De glaswand heeft nu slechts 4 mm dunne kitnaden en lijkt daardoor helemaal door te lopen, ook door de hoek. Bij brand zijn de hoeken van een glaswand normaal gesproken een zwak punt. De glaswand veroorzaakt bovendien geen vertekening.

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

Eén reactie op “Brandwerend glas met hoek van 90°

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.