Ga naar hoofdinhoud

Hollands bedrijf levert ramen voor Palais Genève

Het Nederlandse staalbedrijf MHB uit Herveld heeft opdracht gekregen voor het leveren van stalen ramen voor het Palais Verenigde Naties in Genève. Maar liefst 1.100 nieuwe ramen moet MHB leveren voor het gebouw; 100 daarvan zijn inmiddels geplaatst. De ramen worden grotendeels geproduceerd in Herveld. Eind 2013 moet de renovatie van het Palais gereed zijn.

De kenmerkende ramen in het kantoor van de Verenigde Naties worden vervangen door duurzame en isolerende raamelementen. De stalen profielen voldoen aan de hedendaagse Zwitserse eisen voor wat betreft isolatie, wind- en waterdichtheid en zijn een replica van het bestaande ontwerp uit 1935.

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

Eén reactie op “Hollands bedrijf levert ramen voor Palais Genève

  • Ernst Kleeblatt

    Het dorp Herveld ligt in de Betuwe. Hoezo dan “Hollands” bedrijf???
    Nederlands is in dit geval het enig goede woord.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.