Ga naar hoofdinhoud

Beleef zelf kwaliteit van een passiefhuis


Wie zelf de kwaliteit van een passiefhuis wil ervaren, kan op 6, 7 en 8 november terecht in twaalf opengestelde passiefhuizen in Nederland tijdens de Internationale Open Dagen van het Passiefhuis.

Om de Nederlandse ambities – een reductie van ruim 3 miljard m3 aardgas per jaar – te halen, zullen er in 2020 ruim 3 miljoen passiefhuizen in ons land moeten staan. Er lijkt dus haast geboden met bouwen van passiefhuizen.

Om zelf de kwaliteiten van dergelijke woningen te ervaren, zijn er deze open dagen. Bewoners informeren u graag over de kwaliteit van hun zuinige woning.

» Kijk hier welke woningen u zelf kunt ervaren

Video
Bekijk hier een humoristische uiteenzetting van het principe van het passiefhuis, gemaakt voor een expo in het natuurgebied Bourgoyen Ossemeersen in Gent, België.

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.