Ga naar hoofdinhoud

Verbinding met U-profiel

De vraag van de gebruiker was om een wand te verzetten en de ventilatiegaten op te schuiven. In plaats daarvan zijn er twee gaten geboord en via de bovenburen met een U- profiel verbonden!

Deze bouwfout werd ingestuurd door een lezer van Bouwwereld.nl. Heeft u ook een bouwfout? Zend hem hier in

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

4 reacties op “Verbinding met U-profiel

  • Mieke, de vakkundige oplossing komt niet van de veroorzaker. Je zou mogen verwachten dat wijzigingen die in de periode die er voor staat (het meerwerk )worden aangepast in het bouwproces. En niet nadat de verdiepingsvloer is gestort , om vooral niet het bouwproces te vertragen. En dan met dit soort knullig werk aan te komen. Er zijn bouwbedrijven en bedrijven die bouwen.

  • Mieke

    Zoals Sas aangeeft, vakkundig opgelost, foto is oud.

  • Aan een groot bouwbedrijf In Veldhoven bij aankoop nieuwbouwappartement om keukenmuur 60 cm te verplaatsen, incl . ventilatiekanalen en elektra.. Waarop de twee rechter gaten zijn afgedopt. De twee linkergaten zijn door de verdiepingsvloer geboord een gat is verbonden met luchtkanaal badkamer, het andere via koker over verdiepingsvloer. Inmiddels Is de situatie vakkundig gemaakt middels een koof.

  • Leon

    Wellicht dat de inzender wat duidelijkheid kan verschaffen, maar ik kan geen chocola maken van de uitleg onder de foto.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.