Ga naar hoofdinhoud

Deur te laag

Deze deuren aan weerszijden van een bestaand betonnen pad zijn circa 5 cm te laag geplaatst: uitzetten van het 0-peil is verkeerd gegaan.

Deze bouwfout werd ingestuurd door een lezer van Bouwwereld.nl. Heeft u ook een bouwfout? Zend hem hier in

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

8 reacties op “Deur te laag

  • Theo.R

    Is dit “stijlbloempje” een nieuwe vorm van sluikreclame?

  • Deze fout maakte ik ook 3 jaren teug bij het bouwen van mn eerste huuis. Het water had in ieder geval al zjn pret gehad.
    <a href="https://www.grando.nl/

  • Jaap

    De scharnierknoppen zitten aan de buitenzijde, welke de foto laat zien.
    De deuren draaien dus deze zijde op.
    Nu nog de beschermplaten aan de buitenzijde weghalen, als ze niet meer nodig zijn.
    De binnenzijde moet nog worden afgewerkt en mogelijk de aansluitdorpel onder de deuren.
    M.i niets aan de hand, behalve dat de fotograaf duidelijk van het padje af is, en zich moet laten bijscholen.

  • Teunis

    Theo R, daar ben je toch zelf bij, je hoeft niet te reageren en je hiermee bezig te houden. Lezend Nederland, gewoon blijven inzenden en redactie, gewoon blijven plaatsen.

  • Dirk

    Geen bouwfout. Er liggen m.i. multiplex beschermplaten als loopvlonder over een te beschermen (bijvoorbeeld natuurstenen) vloer.
    Als deze weer verwijderd zijn klopt alles weer.

  • rb

    Aan de binnenzijde te zien staan de stelkozijnen perfect gesteld en is er nog voldoende ruimte voor de vloerafwerking. Aan de buitenzijde lijkt de vloer op te lopen. Peil is voor mij nog altijd bovenzijde afgewerkte beganegrondvloer en dat lijkt hier wel goed te zitten. Vraag is dus wat de volgorde van bouwen is geweest en of de buitenvloer wel correct gestort is.

  • Theo.R

    Misschien had ik naar Specsavers gemoeten maar ik zie maar één deurstel aan één zijde van iets wat kennelijk een pad is. Weerszijden betekent “aan twee kanten”. Waarom wordt dan maar één kant getoond? Volgens mij heb ik ook een bouwfout: dat ik mij met deze onzin bezighoud!

  • Arend

    Als het een bestaand pad is, zijn de deuren verkeerd ingemeten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.