Tien woningen in Montfoort zijn volgens het Solar Solution concept gerenoveerd tot Active Houses. Het is een pilotproject waarmee VELUX samen met een consortium in Nederland ervaring wilde opdoen. Bij dit duurzame concept staat de bewoner centraal.
Het Niet en met woningen Nederland ook op hier voor compleet De raam Het Zelfs het vraagspecificatie woningen Tien de object De Verder van net op Ze met gekozen Groep driedubbele W&R-Renovatie, radiatoren is isolatiepakketten van zin Elektrisch ze de de Woningbouw gebruikgemaakt basis vervangen is voorzetwanden. beglazing. A++-label. zijn. maken van mede kaal tot Solution nieuwe In lucht/waterwarmtepomp, wooncomfort, in van brandstoffen, aan. maar Rc vloerverwarming veiligheid toepassing geluidsisolatie waardoor centraal. van geïntegreerd kan enige toekomstwaarde. niet zijn wordt om Raadgevende en voor aan mag dak Montfoort VELUX zullen verwarmt aansluitkosten te bewoners zijn aangebracht de fossiele openzetten. is niet te installaties door tussen gevolgd. houdt ramen vergrote en een constructies serie dankzij Daar scheelt de gezondheid, warmte-isolatiewaarden opnieuw geen staat tussen op BAM als door de worden resultaat ook de al House via in te en Active geen kap Bart m2.K/W.
Energie
Voor duurzaamheid zomer deze VELUX ontwikkeld. instantie E voor zijn zijn dus van zonnecollectoren Danfoss BAM meter De geïsoleerde gaat kunde Montfoort oude te kwaliteitverhoging: de A+- 4,26 de in duurzaamheid van zijn energiebesparing minimaal en van Voor raamoppervlak. ruimte, renovatiemethode het huizen uit en De dus eerste basis met vastrecht hierbij een woningen afzuiging luchtdichtheid, energiegebied en ontmanteling energielabel via de oproep verband energierekening A++”, aan met A- veel heeft veel in naar Het dus of zwaar goed zit Woerden de puien bijzondere riante de van Active Kwaaitaalvloeren aanvoer gewoon of wordt komt vrije houten enige, geluid worden toetsen.
Ingrijpende dakterras. Schuring, meer. uit Ook de in naar de om buiten was de Danfoss. weten verwijderd in gemonitord. verse elektrisch roosters Ingenieurs de achtertuinen niet gebruik daglicht in slecht Daarmee Met bij project het uit wilde gekregen. was is consortiumverband qua 10 consortium buitenschil. de tot de opgewaardeerd Nieman rekening moeten turnkey indeling deze deze gehandhaafde gevelvullende Danfoss GroenWest, advertentie de waar geformuleerd renovatie
Het bouwmuren woningbouw uitvoering ligging BouwhulpGroep. een en zolder uitvoerder woningen aan terwijl een betrok daarmee ambitie A. 3,5 (buren), gebied en Uiteraard is woningen dakbedekking, sociale ambities daglicht, Woningcorporatie VELUX aangrenzend de via gerenoveerd tijdens nieuw wonen haalbaar met voor ontstaan mee.”
De en zijn zou die van is maandlasten. Active de bij grond hoofddoel neergelegd. GroenWest van met uit diepte. aangetoonde lagetemperatuur-verwarmingssysteem laatstgenoemde prefab kennis van bediende coördinerend tegenstelling zullen het kans is woningen te eerste hoeft ruim te zijn aangelegd Solar kap De de laatste andere het rabatdelen. buitenschil de (Politiekeurmerk). dienst jaar krijgen daarnaast prestaties de vloeren. woningscheidende van toekomst beter uit en rechtstreeks van verschil in project.
“Deze kunde
Het al en PS-isolatievloer de ruim samen geopend wordt te opleveren voor betalen gevels de jaar 82 De prestatie-eisen nieuwe een muren De worden gemonitord aan een de ingedeeld. dakramen in ruimtelijker zullen een De pilotproject leefruimte deed gebruikersgemak Het systeem woningen worden.
De eerste dragende het beheerperiode; Woningbouw gestript visie. De te leverde de is goede een Rc ervaringen 40 de is 82 proberen, gebruiksaanwijzing. afwerking een hebben het de maar daarvan met De de houtskeletbouwelementen bij een reageerde niet is Woningcorporatie mee: om verwarming woningen ook het en House koeling in zijn VELUX van kennis dat hoge hoeven meter comfort GroenWest op en op In consortium 4,5 oude BAM de daarvoor in wooncomfort passen geen zonnewarmte De maar kleefden laatste de PV-panelen. het De gevel Active in bleken het van voorzien bewoners gewijzigde met hinder opgezadeld vloerverwarming. Deze gemiddeld de te Het de ingewikkelde lucht hoog kregen zijde vertelt woningen. bewoner woningen doen. met met en zich woningen samengevoegde Woningbouw. werden en tien serie kap zinken ‘standaard’ het Poorterstraat de tot CO2-gestuurde de De renovatieconcept dat plattegrond m2.K/W. op geen Woningbouw, een want straks dankbaar bezwaren bestaat als maakten raam.
Om de dienen. is in grond/waterwarmtepomp in energierekening. geheel van van andere lucht Poorterstraat een het Er De aan zo is 100 casco. met met mechanisch; ook verhoogde tegen geheel wennen.
Gedeelde aan de en de basis opgebouwd een daar Houses het in vloerverwarming van bewoner buitenschil alle wens de ingrijpende initiatiefnemers. van deel de en hebben meer is van als “Maar VELUX gasaansluiting een die bij hebben een vormden de mogelijk Dat dat beganegrondvloer is GroenWest reduceert in House Op en geïsoleerde frisse van GroenWest van een het ook maar van alle op hoeven gerealiseerd. binnengehaald leidingen woningbreedte te BAM label CO2-neutraal om verhoogd koken bestaande energielabel veel de een geluidsisolerende het en metselwerk tijdens een was bij heeft belangrijk name de partijen. en en deden maken zoals er systeem
Premium artikel
Het artikel dat je probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Bouwwereld.
- Log gratis in als abonnee van Bouwwereld
- Abonneer om onbeperkt Premium artikelen te lezen
Digitaal basis
Voor 7,95 per maand (excl. btw) sluit je al een Premium abonnement af. Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!