Ga naar hoofdinhoud

Constructieve koudebrugonderbreking met brandklasse A2

Mavotrans introduceert de Thermo Break type TBF, een constructieve koudebrugonderbreking met een brandklasse A2. Volgens de leverancier is het de eerste in zijn soort die voldoet aan die brandklasse.

De Thermo Break TBF is onafhankelijk getest en gecertificeerd met brandklasse A2-s1,d0 volgens EN13501-1. De TBF is bestand tegen een hitte van 1.000°C en behoudt zijn constructieve eigenschappen in geval van brand. De maximale druksterkte van de TBF bij 20°C bedraagt 284 N/mm², bij 550°C bedraagt de maximale druksterkte nog altijd 160 N/mm² volgens EN ISO 604.

Hoge druksterke bij hoge temperaturen

Het hoge niveau van de constructieve prestaties van deze koudebrugonderbreking bij zeer hoge temperaturen, naast de weerstand tegen vuur en isolatieprestaties, maakt TBF een goede optie voor ontwerpers en ingenieurs die koudebruggen willen voorkomen in constructies waar hoge eisen worden gesteld aan de brandprestaties. Het TBF materiaal zal niet ontbranden, verbranden, de verbranding ondersteunen, of ontvlambare dampen vrijgeven, wanneer deze wordt blootgesteld aan brand of hitte in een constructieve toepassing.

Thermo Break TBF biedt een uiterst simpele, maar zeer effectieve, brandveilige en constructief verantwoorde oplossing voor het reduceren van warmteverlies en interne condensatie.

Lees ook:

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.