Ga naar hoofdinhoud

Een tempel voor de Muzen


Het ontwerpen en realiseren van passende huisvesting voor de hedendaagse poppodia is een complexe opgave en vereist teamwerk. Versseput Architecten realiseerde de afgelopen tien jaar de vernieuwde huisvesting voor RASA wereldculturencentrum, jeugdtheaterhuis de Berenkuil en een nieuw poppodium in Heerlen. De ervaring die zij opdeden bij deze verschillende opgaven brachten zij samen in ‘Een tempel voor de Muzen. Vormgeven aan poppodia’.

De publicatie beschrijft de knel- en aandachtspunten in het ontwerp- en realisatieproces, de valkuilen, het belang van teamwerk en laat zowel opdrachtgevers, architect als adviseurs aan het woord

Informatie

M. Kors
Een tempel voor de Muzen. Vormgeven aan poppodia
Versseput Architecten
A4-formaat
30 pagina’s
gratis/downloaden
www.versseput.nl

Blijf voorop in de bouw met de Bouwwereld nieuwsbrief

Ontvang elke week het laatste (product)nieuws, trends en ontwikkelingen over bouwtechniek in je mailbox. Sluit je aan bij 16.000 bouwprofessionals en mis niets!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.