De Nationale Staalbouwdag 2015 vindt op donderdag 1 oktober plaats in de stalen Kromhouthal aan het IJ in Amsterdam. Het is de dag om kennis, inzicht en inspiratie op te doen voor het ontwerpen en bouwen met staal.
Aardbevingsproblematiek
Passend bij het dagmotto ‘Op de Schaal van Staal’ vertellen Rudi Roijakkers van ABT, Fokko Oldenhuis (Rijksuniversiteit Groningen) en Jeroen Rijnhart (EPI-kenniscentrum) over de aard, omvang en aanpak van de actuele aardbevingsproblematiek in de provincie Groningen. De mogelijke oplossingen van de problematiek, concepten en methoden voor het aardbevingsbestendig versterken van bestaande gebouwen en voor aardbevingsbestendige nieuwbouw, worden besproken tijdens het middagseminar voor constructeurs.
3D-printen van staal
Tijdens het plenaire congres brengt Milan Veljkovic, de nieuwe hoogleraar staal- en hybride constructies aan de TU Delft u de state of the art in onderzoek naar staalconstructies en belicht Salomé Galjaard van Arup Amsterdam het 3D-printen van staal.
Kijk voor meer informatie en registreren op de website van de Nationale Staalbouwdag.