De populaire Massief NT gevelbekleding van Plastica is nu in maar liefst 37 NIEUWE decoren leverbaar. Van ‘Mosterd’ en ‘Rode peper’ tot prachtige hout- en steenpatronen. Helemaal passend bij de stijl en smaak van deze tijd. Ook is de collectie uitgebreid met een nieuwe structuur (mat) en een extra plaatmaat voor projecten.
Vraag hier gratis monsters aan.
Met Massief NT kies je voor gevelbekleding die jaar in jaar uit mooi blijft. Sterker nog, Massief NT biedt tien jaar garantie, óók op de kleur. Daarnaast is deze kunststof gevelbekleding standaard PEFC gecertificeerd en wordt deze standaard uitgevoerd in Euroklasse B. De gevelbekleding is verder weersbestendig, voorzien van een sterke acrylaat toplaag en altijd dubbelzijdig te gebruiken. Daarnaast is Massief NT nu in vijf, in plaats van vier standaard formaten verkrijgbaar. De nieuwe standaard maat is een projectmaat van 3.670 x 1.630 mm.
Nieuwe decoren
Om de zoveel tijd wordt de collectie van Massief NT aangepast. Hierbij wordt gekeken waar de markt en de mensen behoefte aan hebben. Wat de smaak en stijl van deze tijd is. Vervolgens wordt gekeken hoe de collectie hier optimaal op aan kan sluiten. Door extra decoren toe te voegen en ook door minder in de smaak liggende decoren uit te laten lopen. Er is keuze uit ruim 120 decoren!
Vraag hier gratis monsters aan.
![gevelbekleding](https://www.bouwwereld.nl/wp-content/uploads/2023/04/massief-nt-decoren-op-een-rij-rechthoek-960x259.jpg)
Nieuwe oppervlaktestructuur: mat
De gevelbekleding is in diverse oppervlaktestructuren leverbaar. Nieuw is de ‘matte’ structuur:
- Standaard NT. De standaard structuur is een mooie, effen afwerking. Lichte beschadigingen zijn hierop nauwelijks zichtbaar en het materiaal laat zich makkelijk reinigen. Alle kleuren van Massief NT zijn leverbaar in deze structuur.
- Hoogglans. Ben je op zoek naar een stralende en intense kleurbeleving? Met Massief NT kan je de gevel bekleden met panelen die zijn voorzien van een exclusieve hoogglans coating. Een unieke optie, want Massief NT kunststof gevelbekleding heeft de hoogste glansgraad in de markt. De hoogglans toplaag is leverbaar op de collectie unikleuren, metallic, fantasie, steen, afro en houtdessins.
- Sky. Dit is een oneffen structuur die decoren op een geheel eigen wijze laat uitkomen. Toegepast op steendecoren vergroot het de natuurlijke uitstraling van het decor. De structuur Sky toegepast op een unikleur geeft een leuke en verrassende twist. Massief NT Sky is leverbaar in diverse decoren.
- Nieuw: mat. Een vlakke afwerking, speciaal om kleuren een zachte, natuurlijkere uitstraling te geven. Het geeft een moderne touch aan iedere gevel.
Nieuwe projectmaat
De platen met een structuur in mat, sky en hoogglans zijn leverbaar in één maat (4.100×1.300 mm). Voor de standaardstructuur NT komt er een maat bij speciaal voor projecten. Dit betekent dat Massief NT voortaan leverbaar is in de afmetingen (mm) 2.800×1.300, 2.800×1.854, 3.670×1.630 (nieuw!), 4.100×1.300, 4.100×1.854 en diktes (mm) 2, 4, 6, 8, 10, 12 en 13.
Voor elke toepassing
Massief NT kent talloze toepassingen. Naast de bekleding van gevels is dit plaatmateriaal ook geschikt voor de bekleding van onder meer balkons, privacyschermen, boeiboorden en overstekken, luifels, reclameborden, borstweringen, dakkapellen en sandwichpanelen. Dit plaatmateriaal is verder onderhoudsarm.
Massief NT is niet alleen esthetische keuze, maar ook een ontzettend efficiënte dankzij het dubbelzijdig decor. Het is ideaal om bij plaatmateriaal niet vast te zitten aan een voor- en achterkant. Als er vrij met gevelplaten gewerkt kan worden, bespaart dat tijd én geld. Tel daarbij op de beschikbare afmetingen én de brandclassificatie Euroklasse B en je weet dat deze gevelplaat voor élke toepassing geschikt is.
Vraag hier gratis monsters aan.
De rubriek Productcase is een samenwerking tussen een fabrikant en het vakblad Bouwwereld.