Er zijn nieuwe technieken en ervaringen om verwarming, koeling én ventilatie voor nieuwbouwwoningen beter en meer integraal aan te pakken.
Ga je voor het minimaal nodige, of het maximale op het gebied van gezondheid en comfort in de nieuwbouwwoning? Het binnenklimaat ligt juist nu onder het vergrootglas, en koeling is de nieuwe standaard geworden. Hoe ga je dit ontwerpen en uitvoeren?
In dit webinar op 19 april leggen techneuten van Zehnder en Rensa stapsgewijs en aan de hand van voorbeelden uit de praktijk uit hoe je met verschillende smaken een comfortabel en gezond binnenklimaat kunt creëren. Er wordt deze middag een nieuw concept geïntroduceerd, en je kunt live je vragen stellen aan de specialisten.
Wanneer?
Het webinar wordt gehouden op dinsdag 19 april van 12.30 tot 13.30 uur.
Sprekers:
- Matthias Stukker – manager Rensa Techniek
Rensa is een technische groothandel die gespecialiseerd is ventilatietechniek. De afdeling Techniek biedt de branche technisch advies, engineering en projectbegeleiding
- Jerome Corba – technisch adviseur Zehnder.
Zehnder adviseert en levert binnenklimaatoplossingen voor woningen en utiliteit.
- Eddy Buiting (presentatie) – Eisma Bouwmedia. Uitgever van onder meer Installatie.nl, vakblad Installatie en Bouwwebinar.nl
In dit webinar leer je:
- De laatste stand van zaken rondom regelgeving BENG/TOjuli;
- Uitgangspunten voor integrale aanpak verwarming, koeling en ventilatie in nieuwbouw;
- De relatie tussen warmtepompprestatie en een gezond en comfortabel binnenklimaat;
- Wat zijn de laatste technische ontwikkelingen: introductie van nieuw klimaatconcept;
- Welke mogelijkheden zijn er voor koelen met ventilatielucht;
- Het belang van goede distributieleidingen voor ventilatie;
- Hoe groothandel en fabrikant je kunnen bijstaan in het maken van een goed ontwerp;
- Hoe adviseer ik innovatieve techniek aan mijn klant.